Výsledky závodníků SC Praha v březnu 2022
1.-6.3.2022
MISTROVSTVÍ EVROPY KADETI, JUNIOŘI - NOVI SAD (SLO)
juniorky 92 startujících
19. Bieleszová
80. Prokšíková
17 družstev
3. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
junioři 112 startujících
88. Klaus
22 družstev
13. ČR (Klaus)
kadetky 97 startujících
84. Kahabková
92. Cejnarová
23 družstev
22. ČR (Cejnarová, Kahabková)
kadeti 110 startujících
58. Waller J.
25 družstev
11. ČR (Waller J.)
GP BUDAPEŠŤ (HUN)
seniorky 210 startujících
14. Saligerová
68. Bieleszová
174. Prokšíková
senioři 271 startujících
76. Čapek
110. Beran
115. Pitra
166. Salzer M.
212. Klaus
245. Pavlík
12.-13.3.2022
OLOMOUC
senioři 61 startujících
1. Pavlík
2. Pitra
6. Dolejší
9. Čapek
10. Klaus
12. Pohnan K.
13. Choun
14. Stirber
15. Waller J.
17. Salzer M.
22. Fiedor
25. Kult
39. Pustějovský V.
44. Steis
50. Valkovič
52. Waller A.
seniorky/juniorky 36/16 startujících
1. Doubová
2./1. Bieleszová
3. Saligerová
5./2. Prokšíková
7. Vincencová
9. Potočková
13./4. Havlínová
19.-20.3.2022
ČEZ CUP 2022 - SC PRAHA
junioři 45 startujících
2. Stirber
3. Klaus
3. Choun
12. Fiedor
15. Pohnan K.
19. Waller A.
26. Waller J.
28. Kalus
30. Sokolov
36. Pustějovský V.
mladší žáci 45 startujících
5. Moreno
6. Michek
7. Kvíčera
9. Kubš
19. Jansa Mat.
27. Mychatka
32. Petřík
34. Hofman
36. Diósi
38. Pustějovský J.
mladší žačky 26 startujících
2. Vysloužilová J.
3. Holzknechtová
5. Rovenská A.
12. Bartošková
22. Švecová
25. Škořepová
MISTROVSTVÍ EVROPY KADETI, JUNIOŘI - NOVI SAD (SLO)
juniorky 92 startujících
19. Bieleszová
80. Prokšíková
17 družstev
3. ČR (Bieleszová, Prokšíková)
junioři 112 startujících
88. Klaus
22 družstev
13. ČR (Klaus)
kadetky 97 startujících
84. Kahabková
92. Cejnarová
23 družstev
22. ČR (Cejnarová, Kahabková)
kadeti 110 startujících
58. Waller J.
25 družstev
11. ČR (Waller J.)
GP BUDAPEŠŤ (HUN)
seniorky 210 startujících
14. Saligerová
68. Bieleszová
174. Prokšíková
senioři 271 startujících
76. Čapek
110. Beran
115. Pitra
166. Salzer M.
212. Klaus
245. Pavlík
12.-13.3.2022
OLOMOUC
senioři 61 startujících
1. Pavlík
2. Pitra
6. Dolejší
9. Čapek
10. Klaus
12. Pohnan K.
13. Choun
14. Stirber
15. Waller J.
17. Salzer M.
22. Fiedor
25. Kult
39. Pustějovský V.
44. Steis
50. Valkovič
52. Waller A.
seniorky/juniorky 36/16 startujících
1. Doubová
2./1. Bieleszová
3. Saligerová
5./2. Prokšíková
7. Vincencová
9. Potočková
13./4. Havlínová
19.-20.3.2022
ČEZ CUP 2022 - SC PRAHA
junioři 45 startujících
2. Stirber
3. Klaus
3. Choun
12. Fiedor
15. Pohnan K.
19. Waller A.
26. Waller J.
28. Kalus
30. Sokolov
36. Pustějovský V.
mladší žáci 45 startujících
5. Moreno
6. Michek
7. Kvíčera
9. Kubš
19. Jansa Mat.
27. Mychatka
32. Petřík
34. Hofman
36. Diósi
38. Pustějovský J.
mladší žačky 26 startujících
2. Vysloužilová J.
3. Holzknechtová
5. Rovenská A.
12. Bartošková
22. Švecová
25. Škořepová