Výsledky závodníků SC Praha v březnu 2016 4. 4. 2016
5.-6.3.2016
MEJ Novi Sad
junioři 110 startujících
32. D´Amico
23 družstev
3. ČR (D´Amico)
juniorky 90 startujících
48. Nevosadová A.
Ústí n. Labem
žáci 47 startujícících
2. Brykner
3. Kalus
3. Salzer M.
10. Chmel
14. Salzer J.
16. Štěpán V.
22. Klaus
27. Pohnan
38. Paluska
43. Štěpán P.
Plzeň
Sokolí péro nenalezeno
12.-13.3.2016
Challenge Wratislavia 2016
Žáci – do 15 let (160):
7. Brykner Matyáš
30. Kalus Jonáš
70. Salzer Matěj
77. Štěpán Václav
90. Jansa Martin
100. Salzer Jiří
Mladší žáci – do 13 let (157):
20. Pohnan Kryštof
33. Klaus Robert
71. Stirber Sebastian
Minižáci – do 11 let (115)
12. Štěpán Petr
88. Kuchař Matěj
98. Průša Tobias
106. Matěja Miroslav
Žačky – do 15 let (132)
5. Bieleszová Veronika
6. Červenková Kateřina
53. Prokšíková Patrície
71. Ondroušková Zuzana
97. Vincencová Ester
Mladší žačky – do 13 let (135)
29. Štěpánová Eva
54. Devincenzo Francesca
Karlovy Vary
Juniorky/kadetky (35)
2. Nevosadová E.
5. Nevosadová A.
6. Potočková
9. Bieleszová
13. Červenková
14. Vincencová
20. Ribarova
23. Ondroušková
Kadeti (41)
6. Vávra
11. Pavlík
12. Salzer M.
13. Čurda
20. Brykner
22. Salzer J.
26. Klaus
27. Beran M.
29. Chmel
30. Štěpán V.
41. Dostál
GP Budapešť
Senioři (280) 39. Pitra
50. Beran
122. Čapek
272. Hoyer
MT Mnichov
veteráni nenalezeno
26.-27.3.2016
SC PRAHA
mladší žáci 41 startujících
2. Pohnan
3. Klaus
10. Roupec
21. Pustějovský
26. Biňovec
27. Kuchař
33. Bauer
34. Průša
37. Waller J.
38. Waller A.
mladší žačky 14 startujících
1. Havlínová
2. Štěpánová
5. Dunděrová
6. Devinenzo F.
9. Hadererová A.
11. Čápová B.
MEJ Novi Sad
junioři 110 startujících
32. D´Amico
23 družstev
3. ČR (D´Amico)
juniorky 90 startujících
48. Nevosadová A.
Ústí n. Labem
žáci 47 startujícících
2. Brykner
3. Kalus
3. Salzer M.
10. Chmel
14. Salzer J.
16. Štěpán V.
22. Klaus
27. Pohnan
38. Paluska
43. Štěpán P.
Plzeň
Sokolí péro nenalezeno
12.-13.3.2016
Challenge Wratislavia 2016
Žáci – do 15 let (160):
7. Brykner Matyáš
30. Kalus Jonáš
70. Salzer Matěj
77. Štěpán Václav
90. Jansa Martin
100. Salzer Jiří
Mladší žáci – do 13 let (157):
20. Pohnan Kryštof
33. Klaus Robert
71. Stirber Sebastian
Minižáci – do 11 let (115)
12. Štěpán Petr
88. Kuchař Matěj
98. Průša Tobias
106. Matěja Miroslav
Žačky – do 15 let (132)
5. Bieleszová Veronika
6. Červenková Kateřina
53. Prokšíková Patrície
71. Ondroušková Zuzana
97. Vincencová Ester
Mladší žačky – do 13 let (135)
29. Štěpánová Eva
54. Devincenzo Francesca
Karlovy Vary
Juniorky/kadetky (35)
2. Nevosadová E.
5. Nevosadová A.
6. Potočková
9. Bieleszová
13. Červenková
14. Vincencová
20. Ribarova
23. Ondroušková
Kadeti (41)
6. Vávra
11. Pavlík
12. Salzer M.
13. Čurda
20. Brykner
22. Salzer J.
26. Klaus
27. Beran M.
29. Chmel
30. Štěpán V.
41. Dostál
GP Budapešť
Senioři (280) 39. Pitra
50. Beran
122. Čapek
272. Hoyer
MT Mnichov
veteráni nenalezeno
26.-27.3.2016
SC PRAHA
mladší žáci 41 startujících
2. Pohnan
3. Klaus
10. Roupec
21. Pustějovský
26. Biňovec
27. Kuchař
33. Bauer
34. Průša
37. Waller J.
38. Waller A.
mladší žačky 14 startujících
1. Havlínová
2. Štěpánová
5. Dunděrová
6. Devinenzo F.
9. Hadererová A.
11. Čápová B.