Šermířské výsledky členů našeho klubu

4 STUPNĚ VÍTĚZŮ Z KARLOVÝCH VARŮ

O víkendu 7.-8. 2. 2009 se vKarlových Varech konal turnj pro kategorii žáků, žaček, kadetů a kadetek.

GP Legnano (ITA) senioři

Uplynulý víkend proběhlo grand prix v italském Legnanu, ve velké konkurenci 177 šermířů z celého světa postoupili ze základních skupin Marek Šebesta, Pavel Pitra, Jiří Beran a

Velká cena Letňan 2009 ženy,juni,juny

O uplynulém víkendu se na našich domácích planších uskutečnil další ročník šermířského turnaje Velká Cena Letňan.  Tentokrát v kategoriích seniorky, juniorky a junioři.

GP Kuwait 16-18.1.2009

Naše kordové reprezentační družstvo ve složení Jiří Beran (SC), Martin Čapek(SC), Jakub a Matyáš Ambrožové (USK) obsadilo na Grand Prix  v Kuvajtu výborné 9. místo.

Zlatá želva Bean žáci, žačky18.1.2009

Výborné 2. místo obsadil Pavel Kult na nedělním turnaji žáků Zlatá želva Bean v Praze, nestačil pouze na Novotného z Karlových Varů, se kterým prohrál 15:9. Další 2 z

Cena Rudolfa Kratochvíla 7.12.2008

Poslední turnaj letošního roku nás zavedl do známé sokolské tělocvičny ve Vršovicích, známé například z filmu „Jáchyme hoď ho do stroje“ :-) Na pořadu dne byly kategorie

Mezinárodní turnaj Reutlingen 28-29.11.2008

Mezitím co naši kadeti bojovali v Rakousku, naši senioři vyrazili na jeden z největších turnajů sezony do Německého Reutlingenu. Tentokrát se sešlo 201. šermířů z celé

Mezinárodní turnaj Modling kadeti, kadetky 28-29.11.2008

Tento víkend se naši závodníci podívali za hranice naší vlasti, do rakouského Modlingu. účast 170ti závodníků v kadetech a 90ti v kadetkách hovořila jasně o velice nabitém

Zlatý kord města Písku 22.-23.10.2008

Týden po mladších žácích a žačkách, se opět vracíme do Písku, kde se v sobotu utkali senioři a v neděli seniorky a junioři. V seniorech jsme si přivezli 2 medaile.

Štít města Písku 15.11.2008

Tentokrát si v Písku poměřili síly mladší žáci a mladší žačky. V mladších žácích si z našich mezi 37mi zúčastněnými nejlépe poradil Kristian D`Amico , který

Velká cena Dukly Olomouc 1-2.11.2008

Tentokrát naši závodníci vyrazili bojovat o stupně vítězů do Olomouce a kategorií bylo požehnaně v sobotu šermovali kadetky , mladší žáci a mladší žačky.Náš oddíl